Fotoateliér

   

vstup do GALERIE

Vybavení atelierů

Naše ateliery jsou vybaveny profesionální osvětlovací technikou, kterou umíme hlavně využít pro různé styly fotografických žánrů a efektů. Používáme fotoaparáty Pentax, které jsou známé hlavně u profesionálů a umíme využít všech potenciálů této techniky v náš prospěch. Více než 20 druhů pozadí, které neustále měníme, nám dovolují Vám zhotovit vždy originální fotografie dle Vašich představ. Pro děti i dospělé máme i mnoho druhů kostýmů. Můžeme Vám zhotovit i hodně netradiční obrázky.

Jak pracujeme ?
Máme jisté zásady. Vždy se přizpůsobujeme požadavkům zákazníka. Vyfotografujeme Vám i jen jednu fotografii, ale vždy svým zákazníkům dodáme v klasické fotografické podobě, do rodinného alba. Fotografie Vám můžeme dát i v digitální podobě na požádání, ale pouze ty, které budou zpracované a upravené. Jelikož jsme podepsaní pod každou fotografií, chceme dát zákazníkovi jen perfektně odvedenou práci.

 Hned po fotografování si zákazník vybere, kterou fotografii chce zhotovit. Při výběru fotografií Vám rovnou ukážeme i barevné varianty, zda se fotografie hodí do černobílé, hnědé či do barevné podoby. 

Fotografie se následně upraví, vyretušují a zhotoví dle Vašich požadavků. Tyto kompletní služby zpracováváme sami od začátku až do konce.

Veškeré fotografie, které jsme u nás vyfotografovaly a následně zhotovily, archívujeme a to již od roku 2004, pro další případné doobjednání a případné zvětšení. Tím prodlužujeme jejich životnost, i když Vám s CD již dávno nejdou otevřít (běžná CD a DVD, nejsou příliš vhodná pro dlouhodobou archivaci).

Reference

Reference nám dávají naši zákazníci, jsou to oni kdo se k nám vrací. Je to znát i velkým zájmem o zvětšeniny naších fotografií, která zvětšujeme a následně rámujeme pro výzdobu jejích domovů. Naše fotografie poznáte jednoduše, jsou podepsané a označené rokem vyfotografování.

zpět